VILLA HOUSES & DESIGN

 Inteligentná ECO VILLA in luxury / Intelligent log cabin villa houses/
( style ELEGANCE)

Luxusná ekonomická VILLA HOUSE má moderný dizajn typu "ZRUB", ktorý vznikol na základe odbornosti a overených skúseností.

Aplikovaním inovácií zlepšujeme správnu vnútornú klímu s ohľadom na tradície a životné prostredie. V spojení s použitím materiálov a dizajnom prepracovanej architektúry vytvára útulný domov, s ktorým si rozumiete prakticky aj pocitovo.

Daný návrh drevodomu vypracovala autorka Yarmila Neuschlová aj pre spoločnosť:

https://www.pinuslog.sk/

PREMIUM & LUXURY design


Dizajnový typ navrhnutého domu dizajnérkou Yarmilou Neuschlovou bol marketingovo spracovaný a publikovaný v časopise Štýl domu a bytu v roku 2016, toho času pre spoločnosť Pinuslog s.r.o.

V spoločnosti JMP HOUSES s konceptom Design by Yarmila prepracovaný s úpravou interiérového energetického zvýhodnenia ako autonómny typ " zrubového" domu po výstavbe k okamžitému nasťahovaniu.

Viac informácii k Vášmu pohodovému rozhodnutiu nájdete v časti BLOG a NEW BLOG.

PREMIUM & LUXURY DESIGN


Cross laminated timber (CLT) panel je ekologický stavebný materiál pre moderný dizajn a architektúru bez hraníc tohto storočia. CLT panely sa využívajú pre modernú ekologickú panelovú výstavbu rodinných domov, bytových domov, komerčných objektov a priemyselných objektov.

CLT SYSTEM


Ako pracovať s  FAM(ous)ILY VILLA HOUSE 

Dané typy FAM(ous)ILY VILLA HOUSES sú navrhnuté v súlade s našou koncepciou kvalitných VILOVÝCH HOUSES - CLT, ktoré prežijú výkyvy, či už náročné na technické parametre, náročnú legislatívu z hľadiska stavebných úradov, ekonomické zmeny a finančné nestability, ktoré život dokáže priniesť . A preto sme dané typy vyskladali, či už vo vhodných m2 alebo tvaroch/ interiér je možné zariadiť individuálne/, s určitou potenciálnosťou a možnosťou pracovať či už s výslednou investovanou hodnotou alebo variabilitou.

1. základná kvalitná CLT obalová konštrukcia

(viac informácií o CLT budovách nájdete na webe + v našom e-booku HONEST  GUIDE výstavbou napísanom v roku 2019)

https://www.jmph.sk/proces-vystavby/, https://www.jmph.sk/en/build-process/

 2. FAM(ous)ILY VILLA HOUSES  sú uvažované v energetickej triede A0 s difúzne otvorenou omietnutou fasádou v rozsahu holodom - bez dverí, bez finálnej úpravy povrchov, bez sanity a elektroinštalácie a bez vonkajších prípojok. V cene sú zahrnuté drevohliníkové okná a zelené strechy v štandardnom vyhotovení. Uvažujú sa bežné základy - obvodové pásy a podkladový betón s príslušnou výstužou. Vykurovanie technológiou tepelného čerpadla, aktuálne nacenené bez vetrania, chladenia a rekuperácie. Cena je vrátane DPH 20%. Platnosť cenovej ponuky je orientačná s ohľadom na kolísavé ceny stavebných materiálov a technológií. V ďalších stupňoch dokumentácie po upresnení technického riešenia a termínu realizácie môžu byť nižšie uvedené ceny aktualizované.

A) FAM(ous)ILY VILLA HOUSE 217.000€

B) FAM(ous)ILY VILLA HOUSE 145.200€

C) FAM(ous)ILY VILLA HOUSE 194.700€

D) FAM(ous)ILY VILLA HOUSE 290.400€

3. Dokončenie projektu za vyššie uvedené ceny s naším odporúčaním cca +1/3 k cene, ktorá môže zahŕňať: prípojky, komplet interiér, úpravu exteriéru + prípadne garáž, prístrešky.

Ceny a nastavenie sú uvedené bez ceny za pozemok, ktorá je predmetom Vášho individuálneho výberu a možnosti v prípade vzájomnej dohody úspešného podpisu na spoluprácu.