VILLA HOUSES

Zrubové  VILLA HOUSES vo výmere  až 130m2                            

ECO VILLA in luxury / log cabin villa houses/
( style ELEGANCE)

Luxusná ekonomický VILLA HOUSE má moderný dizajn typu "ZRUB", ktorý vznikol na základe odbornosti a overených skúseností.

Zavádzaním inovácií zlepšujeme správnu vnútornú klímu s ohľadom na tradície a životné prostredie. V spojení s použitím materiálov a dizajnom prepracovanej architektúry vytvára útulný domov, s ktorým si rozumiete prakticky aj pocitovo.

Daný návrh drevodomu vypracoval autor aj pre firmu:

https://www.pinuslog.sk/

PREMIUM & LUXURY design


Viac informácii k Vášho pohodovému rozhodnutiu nájdete v časti BLOG.

PREMIUM & LUXURY DESIGN

LUXURY DESIGN by YARMILA

Mirror VILLA HOUSES

Mirror Villa Houses predstavujú kvalitnú drevostavbu/ ktorá zosobňuje tradíciu a certifikáciu konštrukčného systému/ a spojenie budúcnosti, technológie a harmonickej prírody.

Domy budúcnosti v srdci prírody s ohľadom na ochranu a bezpečnosť živočíšnej ríše.

V zmysle tvorivého procesu a spájania tradícií a inovácií sú možné projekty v štýle mirror a industrial, mirror a zrubový štýl, mirror a clasik mirror.

INTELIGENTNÉ VILLA HOUSES s variácami

VILLA HOUSE je moderná kreatívna stavba, ktorá odráža praktickosť a zmysel pre ten správny detail. Prepracovanosť dvojúrovňovej strechy, ktorá robí interiér zaujímavými možnosťami pre vytvorenie jedinečného dizajnu, a výška budovy takmer viac ako 4-6 metrov. Prakticky riešená vnútorná výška má vtiahnuť do interiéru krásny vonkajší pohľad a ešte viac umocniť pocit neopakovateľného pocitu domova.

VILLA HOUSE s arkádami a bez arkád s možnosťou ónyxového interiéru.

Autor projektu: JMP HOUSES s.r.o. a Dizajn by Yarmila

V spolupráci s pánom Ing. arch. Tomáš Guniš - ARCHISYSTEMS

PREMIUM & LUXURY design


Viac informácii pre Vaše pohodové rozhodnutie nájdete v časti BLOG.


FAMILY VILLA HOUSES 

A
B
C
DFAMILY VILLA

Ako pracovať s Našim/Vašim prvým FAMILY VILLA HOUSE a prečo práve tento typ pre rodiny ako základ.

Dané typy FAMILY VILLA HOUSES sú navrhnuté v súlade s našou koncepciou kvalitných VILOVÝCH HOUSES - CLT, ktoré prežijú výkyvy, či už náročné na technické parametre, náročnú legislatívu z hľadiska stavebných úradov, ekonomické zmeny a finančné nestability, ktoré život dokáže. prinesiem ti. A preto sme dané typy vyskladali, či už vo vhodných m2 alebo tvaroch/ interiér je možné zariadiť individuálne/, s určitou potenciálnosťou a možnosťou pracovať či už s výslednou investovanou hodnotou alebo variabilitou, v prípade, že počet osôb resp. možnosť zmeny použitia.

1. základná kvalitná CLT obalová konštrukcia

(viac informácií o CLT budovách nájdete na webe + v našom e-booku HONEST  GUIDE výstavbou napísanom v roku 2019)

https://www.jmph.sk/proces-vystavby/, https://www.jmph.sk/en/build-process/

 2. FAMILY VILLA HOUSES  sú uvažované v energetickej triede A0 s difúzne otvorenou omietnutou fasádou v rozsahu holodom - bez dverí, bez finálnej úpravy povrchov, bez sanity a elektroinštalácie a bez vonkajších prípojok. V cene sú zahrnuté drevohliníkové okná a zelené strechy v štandardnom vyhotovení. Uvažujú sa bežné základy - obvodové pásy a podkladový betón s príslušnou výstužou. Vykurovanie technológiou tepelného čerpadla, bez vetrania, chladenia a rekuperácie. Cena je vrátane DPH 20%. Platnosť cenovej ponuky je orientačná s ohľadom na kolísavé ceny stavebných materiálov a technológií. V ďalších stupňoch dokumentácie po upresnení technického riešenia a termínu realizácie môžu byť nižšie uvedené ceny aktualizované.

A) FAMILY VILLA HOUSE 217.000€

B) FAMILY VILLA HOUSE 145.200€

C) FAMILY VILLA HOUSE 194.700€

D) FAMILY VILLA HOUSE 290.400€

3. Dokončenie projektu za vyššie uvedené ceny s naším odporúčaním cca +1/3 k cene, ktorá môže zahŕňať: prípojky, komplet interiér, úpravu exteriéru + prípadne garáž, prístrešky.

Ceny a nastavenie sú uvedené bez ceny za pozemok, ktorá je predmetom Vášho individuálneho výberu a možnosti v prípade vzájomnej dohody úspešného podpisu na spoluprácu.

Väčšie pôdorysy nájdete na:  https://www.jmph.sk/en/projects/

Aby bolo možné po záverečnej prezentácii z vašej prvej, určiť pre vás čo najpresnejšie konečnú cenu, odporúčame si vopred premyslieť, prípadne si s nami prejsť všetko, čo od projektu očakávate.

Vyhnete sa tak zbytočnému predražovaniu Vašej kompletnej nehnuteľnosti, teda doplnkového vybavenia a pod., ktoré Vás zbytočne predraží, prípadne zmení Vašu predstavu o cene.

                             JMP HOUSES & DESIGN BY YARMILA