Krása= element / analýza tvorby života i nového typu bývania a žitia

08.10.2022
  • Dostojevskij, F. M.: Krása je prítomná vo všetkom zdravom, t. j. najviac žijúcom, je neodmysliteľnou potrebou ľudského organizmu, vytvára harmóniu, ponúka perspektívu pokoja.....tak táto definícia krásy nás na úvod oslovila.

V kráse sa skrýva istý druh lásky a šťastia

To čo vnímame ako krásu nám odhaľuje a zrkadlí, prečo sa nám niečo páči.

Sú to elementy, ktoré v sebe nemáme/máme/ resp. po nich túžime. Je to pestrosť, ktorá v nás otvára nepoznané/ neobjavené/ ťahajúce do neznáma ako magnet.

Tak ako sme otvorení voči svetu a ľuďom je daný objav pre nás nadšením/ zmätením/ realitou. Častokrát celkom až na dreň. Skutočnosť poznania, no hlavne uvedomenia  a integrovania do reality nášho života je hlavná cesta bez zbytočných prekážok a vedie do nášho cieľa a plánu duše.


Otvoriť sa kráse cez každého individuálnu optiku vedie k pestrosti a rozmanitosti sveta a ľudí, niečoho, čo je výnimočné a jedinečné pre každého individualitu.

Pri tvorbe Vášho návrhu s realizáciou na krásu Vášho voňavého bývania nechajte šalieť vaše predstavy o kráse, ktoré s Vami radi upraceme do podoby realistickej a praktickej realizácie na pozemku, ktorý si Vás jednoducho zavolá. Inšpirácie načerpajte Na : https://www.jmph.sk/l/ponuky-pre-nasich-zaujemcov-ukazka/

a https://www.jmph.sk/projekty/