Keď je výška luxusnou výhodou.

09.05.2023

Vytváranie  malých luxusných miest na pozemku, v dome a vytváranie si svojich intímnych rozhovorov je z nášho pohľadu to ako by Ste sa mali cítiť doma/ v dome , byte/, ktorý reprezentuje Vašu predstavu odpočinku, tvorivosti, radosti, proste priestor, kde môžete a dokonca musíte byť sami sebou. Je to totiž jediné luxusné miesto, ktoré Vám to umožňuje a ponúka.

Nie je dôvod na tajomstvá.

A preto nie Ste obmedzovaní m2 ba dokonca ani limitovaní výhľadmi z interiéru smerom na pozemok, resp. z okien na okolité prostredie.

To ako si to zariadite a akých susedov si prizvete do svojho susedstva / či je to príroda, blízky sused, priateľ, nepriateľ / je Vaša voľba, často aj odstup času, ktorý vytvára vedomé i nevedomé zmeny,  na ktoré chtiac či nechtiac pri nasvietení musíme reagovať.

Zmeny patria k bežnej súčasti nášho života a sú určitým prejavom inteligencie a to konkrétne schopnosť prispôsobiť sa nim./ počet a objem vedomostí, či titulov, vek, skúseností to nezabezpečí/. Je to istá pripravenosť pochopenia života.

A prečo teda menšia plocha m2/ čo to vôbec je,...napr. 100m2???/ vytvorí niečo čo nie je limitujúce práve nádhernými výhľadmi z interiérového priestoru smerom na okolie. Priestranné okná, ktoré sa ťahajú do výšky / aj 3 m/predstavujúcu kvalitu/ odhlučnenie, dostatok svetlosti i tienenia, ochrana proti prehrievaniu v slnečnejších dňoch  a v našom prípade aj jednoduchý a komfortný spôsob manipulácie a variabilita + recyklovanie a zamyslenie sa aj k priateľskosti k prírode.

To všetko celé vytvára cirkulárnu ekonomiku.

Jednoducho na všetko je a každý má kvalitu, ktorá je prospešná aj pre najkvalitnejšie prostredie,  v ktorom žijeme , t.j. naša planéta ZEM. Týmto nám aj ona môže vracať hodnoty a dary, ktoré vie bezprostredne ponúknuť a vyhovieť všetkým.

Čo Vy na to?

Je výška aj Vašou luxusnou výhodou?

Vaše postrehy a reakcie si v prípade záujmu s  radosťou prečítame na jmph@jmph.sk.