Daily reading

06.07.2023

"Nakúpte si pre seba " denne DENNÉ ČÍTANIE:)))))))))((((((((((:

Prečo denné čítanie každodenne čo i jednej vety či inšpiratívneho krátkeho textu prospieva...

Čo urobíte každé ráno, keď sa zobudíte?....prevažná časť ľudí otvorí oči a zapne v tom "ideálnom" prípade telefón, zvyšná časť má wifi  online na telefóne aj v noci. Dobre? Zle?....hmm.

Tí sofistikovanejší stihnú pred momentom zapnutia telefónu absolvovať toaletu a prípadne si urobia kávu, čaj, dajú pohár vody/ prípadne s citrónom, medom/a strávia len tak pohodovo chvíľu sami so svojimi myšlienkami, pohľadom z okna na počasie a so zamyslením.

Výber zdroja informácii a ich načasovanie je predsa našou voľbou a pritom je to tak zásadná vec z pohľadu kvality a kvantity prijímania informácii a triedenia.

Ako v telefóne, čoho je veľa, resp. neaktuálne, patrí do koša. Žijeme vždy súčasnosť.

Kde je ten náš pomyselný kôš bez telefónu?

Spravovanie nášho telefónu v podobe nášho fyzického a psychického tela nie je technologické, v ideálnom režime nereaguje na niekoho pokyn a riadi sa svojimi vlastnými podnetmi.

Každý deň má svoju špecifickú riadiacu jednotku. Zachytíme informáciu a spriadame nitky tvorivosti, inšpirácií, kontaktov, v ideálnom režime osobných stretnutí.

Tu nie je priestor na nezdravé súperenie, ohovárania a neprajnosti, všetok tento obsah končí v "koši" či elektronickom zariadení a v ideálnom režime aj v "koši" softvéru fyzického a psychického.

Prichádza obdobie predvianočnej pohody a tu kľudne aj úplné vypnutie a regenerácie v podobe pohody každého kto zo zabehnutého tempa a priorít uberie čo i len 1 stupeň.

PALEC HORE:)))))))))) pre každého

Nič nám neutečie, vždy sme práve tam kde máme byť a včas a vnútorným citlivým softvérom

v pohode vieme čo a ako. Všetky nami zvolené zdravé informácie nás len povedú tou najlepšou cestou s tými najsprávnejšími ľuďmi.

Krásne a pohodové chvíle priatelia, verím, že trochu aj s našim vybraným čítaním a spoluprácou.