Art versus Design

28.02.2021

Umenie a dizajn a dizajn a umenie idú ruka v ruke ako ekvivalent ekvivalentu. Globálne má každé slovo svoju definíciu. Okrem toho však obsahuje niektoré rozdiely a "teórie" rozdielov a podobností. Toto môže byť jedna z viacerých, a teda konkrétne naša teória vyjadrenia. V našej práci sú obe sféry neoddeliteľnou súčasťou. Je nemožné ich oddeliť.

Súčasťou našej zložky je tvorba a dizajn domu a jeho pomenovanie.

VILA, EKO VILA, LOFT VILLAS, GIANT ELEGANT RESIDENCE, v luxuse ako sa volajú naše domy a samozrejme výstavba v TOP kvalite meranej počas výstavby aj po výstavbe.

V tejto časti našej práce môžete vidieť umenie a dizajn. Teda vyvážené zložky ako napr. dizajn, veľkosť, praktickosť, vlastná predstava budúceho majiteľa domu, náš odborný pohľad a realizácia korekcie správneho vysvetlenia a zachovania trvalého pocitu spokojnosti a súhlasu z oboch strán.

Tu sme spolu naozaj nakreslili obraz sna v praktickej podobe na papier a emotívne vnímajúc preniesli emócie, ktoré by mali zostať trvalé.

Ak je to tak, všetko je v zmysle predstáv správne a budovanie dôvery oboch strán je procesom pokračovania k ďalšiemu kroku.

Životný štýl JMP HOUSES sa snažíme vytvárať vnímavým počúvaním klientov, čo potrebujú, zachytiť aktuálnosť situácie nadčasovým hodnotením. Pozeráme sa na prírodu a inovácie, aby bola príroda čistá.

Daný životný štýl je zachytený v kontrastoch. Vytvára harmonický celok. Všetky komponenty sa zároveň dopĺňajú.

V našich VILLAS nájdete:

 - môže byť úplne moderná a môže mať aj prvky tradičnej vily, napr. v podobe arkád, zaujímavých detailov a úprav

 - málo je veľa

 - menšia dispozičná plocha je doplnená o výšku stavby takmer 3m a vytvára zaujímavé miesta v dome zamerané na detailný dojem z priestoru

 - menší pôdorys / v porovnaní s inými vilami/ je doplnený o možnosť galérie v obývačke, veľký otvorený priestor presklená stena, šatníkové skrine sú prepracované do výšky, v ktorých sú mechanické nové technológie pre jednoduchú manipuláciu, jednoduché a ucelené .

Návrhy domov a m2 sú navrhnuté tak, aby vytvárali blízkosť majiteľov domov

Pre ešte náročnejších klientov vieme postaviť GIANT ELEGANT RESIDENCE s kompletnou lagoon garden, plaveckým priestorom a jacuzzi. To všetko v dizajne inteligentného riadenia domácnosti so zelenými technológiami a veľmi nízkymi mesačnými nákladmi na energiu.

Budúcim majiteľom našich domov odporúčame priestranný pozemok.

Je to jeden z našich prvkov životného štýlu konceptu JMP HOUSES s filozofiou Design by Yarmila .Cítiť sa na pozemku komfortne a priestranne s ľahkou údržbou pozemku.

Službu KĽÚČ  odporúčame ako výhodu našej spoločnosti pre zachovanie kompaktnej hodnoty stavby podpísaneho kontraktu. Správna voľba pozemku, konštrukčné riešenie stavby, interiér a exteriér domu  našich typov JMP HOUSES + interiérový dizajn s možnými umeleckými prvkami a výber niektorých interiérových komponentov na mieru.

Nastavením správneho štýlu a celkovej harmónie  interiéru, exteriéru, pozemku, lokality umiestnenia, finálnej celkovej ceny v TOP kvalite zhotovenia stavby = UMENIE a  DESIGN pre nás. Je hmatateľný, praktický a emocionálny, estetický a zároveň hodnotný s rastúcou hodnotou  z pohľadu investície.Radi by ste ocenili profesionálne rady v praktickej podobe, ktoré vám vo finále ušetria veľa času a peňazí, dajte nám o sebe vedieť.

Kontakty nájdete na webových stránkach. Tešíme sa na stretnutie s Vami!