Art Deco ako nástroj tvorenia dizajnu v našich návrhoch domov

26.07.2023

Elegantné, funkčné a ultramoderné

V štýle Art Deco pôsobil aj  architekt Ladislav Hudec z Banskej Bystrice / zo stredného Slovenska / vo viacerých krajinách a mnohých mestách v zahraničí.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Ladislav_Hudec_(architekt)


Naša spoločnosť JMP HOUSES a filozofia Design by Yarmila čerpajú inšpiráciu z časopisu pre interiérový dizajn na kľúč, umelecké kombinácie a dizajnové detaily: Art & Décoration

https://www.elle.fr/Deco/Art-decoration


Keď nahliadnete do časopisov ročníkov 2008,...atď a stotožníte sa s prítomnosťou daných inšpirácii, vnímate, že čas ART DECU vôbec neubral. 

Ba priam zvýraznil a zhodnotil nadčasovosť. Elegancia, praktickosť  možno dostala výnimočnú patinu, a to čo sa mohlo zmeniť bol posun v ponímaní dneška o nové inovácie spotrebičov, technológii  k prepojeniu do inteligentného domu a tým pádom ešte viac funkčnosti do života. / to koľko funkčnosti ten či onen klient požaduje je taktiež závislé od životného štýlu, ktorým žije a finančných možností/.

My sa snažíme vnímavo vyvážiť a vykalibrovať, to čo zachytíme pri komunikácii. Čím vyslovene klient jasá a po čom mu kričí srdce splniť si v dome s nastavením správnej hodnoty/ týkajúc sa spojitosti lokality, aktuálnosti  trhu a umožniť  mu aj z tejto stránky našu dlhoročnú profesionalitu v investovaní finančných zdrojov správnym nastavením celého projektu z hľadiska nadčasovosti./ 

Pri aktuálnych strategických rozhodnutiach a meniacom sa trhu je to ultra dôležité/. V prípade zmeny životných situácii možnosť okamžite pracovať s danou stavbou na trhu s nehnuteľnosťami.

A to robí tento štýl nesmierne nadčasový a výnimočný. Správnym výberom dizajnových detailov hodnota stavby a domova získava na cene.

Na základe vnímavej komunikácie sa presne stretne ruka v ruke profesionalita so zámerom v uchovaní si nadčasovej hodnoty.

Výnimočný význam majú pre nás spolupráce ako je výroba a projekcia, neustále vylepšovanie a testovanie materiálov,  roky skúseností a vyslovene pilovania detailov, sú presne to, čo sme vždy požadovali a vyžadovali od daných spoluprác.

Sú to vyslovene ošľahaní ľudia v čase a v mori cenných skúseností, ktoré dosiahnete okrem počtu titulov a prečítaním mora kníh a rovnako cenných skúseností, hlavne praktickými skúsenosťami, kde praktickými a dôležitými učiteľmi sa im stali samotní zákazníci, ktorí ich tlačili do, čo najlepších možností splnenia snov v realite.K tomu všetkému sa pripájajú všetci ľudia v obchodoch s materiálmi / nábytkom / doplnkami, ktorí sú spokojní a hrdí na pozíciu, v ktorej zastupujú značku, ktorú ponúkajú.

To sú pre nás vynikajúce ukazovatele toho, ako spoločnosť komunikuje so svojimi zamestnancami a prostredníctvom zamestnancov obsluhuje predaj prostredníctvom profesionálnej komunikácie, znalosti sortimentu a príjemnej a vítajúcej atmosféry:

AQUATEK   https://www.aquatek.sk/

MLUXURY   https://mluxury.sk/

TOPSEDAČKY  CALIA ITALIA   https://www.topsedacky.sk/

OBJEKTA https://objekta.sk/

To všetko vytvára jeden úžasný celok, ktorý vidíme následne na pozemku.