DESIGN

Live your best life

Mediterranean blooming & growing VILLA HOUSES 

#EnjoyYOURSUMMER365

Chcete nás kontaktovat?

 FAM(ous)ILY VILLA HOUSES in DESIGN


#9designpaletteIOR2023

#10designpaletteIOR2023

#11designpaletteIOR2023

#12designpaletteIOR2023Objednávkou nášho DIZAJNU prinášame do vašich oduševnených domovov útulnosť hojnosti a farieb. 

#1designpaletteIOR2023

Čisté uhladené línie presvetlené prírodným tónom sedenia. Kombinácia 3 druhov farebnosti odtieňov dreva neodporuje ani tvarom ani farbou, paradoxne ladí. Daný priestor umocňuje a pôsobí komplexne priam ako oáza. Pohodovo a zároveň vznešene pôsobí dekorácia pohľadovej steny HASU.

Hasu alebo lotos v japončine sa považuje za dokonalú rastlinu. Hoci rastie v močiari, je bezchybne čistý. Je symbolom znovuzrodenia, stvorenia, prosperity a bohatstva. Nezvyčajná voľba prezentovať iba listy, a nie lotosový kvet, robí vzor oveľa tlmenejším a univerzálnejším.
Arte od Małgorzaty Gajderowiczovej. Małgorzata je grafická dizajnérka s 15-ročnými skúsenosťami, vzdelaním novinárka a vášňou dizajnérka. Je posadnutá Japonskom a umením Ďalekého východu. Riadi grafické oddelenie Wall Art. https://wallart.eu/products/hasu
Doplnky formou svietidla v kombinácii čierny kov s hnedým/ až zlatisto - hnedým tienidlom zladené s čiernym kovom konferenčného stolíka a vysokou lampou na príjemné dni strávené pri čítaní podčiarkujú daný komplexný DESIGN IOR.
Podlaha z vysokokvalitných drevených parkiet v tvare rybej kosti a smotanový hutný koberec zvyšujú zvukovo - izolačnú a tepelno - izolačnú kvalitu daného interiéru.
Luxusne čistý interiér v splynutí s prírodou vie vyniknúť v JMP HOUSES type VILLA DOMU na https://www.jmph.sk/projekty/

https://www.jmph.sk/centrum-reality/


#2designpaletteIOR2023


V prípade ak navrhujeme a dekorujeme 1 väčší členitý priestor je vhodné od zamyslení sa nad celkovým dojmov vybrať správny štýl a farby. Členitosť a zároveň zaujímavosť  priestoru vieme opticky a zaujímavo oddeliť v zmysle tohto dizajnového návrhu bielou farbou, ktorou poväčšine nič nepokazíte a doplniť o vhodný dekor steny s prírodným motívom, ktorý aj v meniacich sa ročných obdobiach vytvorí príjemnú prírodnú atmosféru, skôr hrejivú a hojnú v podobe hnedo - zlatých pšeničných klasov. https://wallart.eu/

Šálku výborného bylinkového čaju, prípadne Vaša obľúbená káva chutí fantasticky. V množstve vankúšov kontrastných a prírodných farieb okrem príjemnej ľudskej hrejivosti zvýrazníte Vami vybraný štýl.
Tradične čierno - biela kombinácia s citom vkusu a vhodným doplnením odtieňov prírodných farieb pôsobí nadčasovo a útulne.
Dekorácie čierneho svietidla a priestor doplnení o prírodné sviečky/ s možnosťou esenciálnych sviečok navodia pohodu a dovolia vašej mysli a telu oddychovať a načerpať sily tým obyčajným prirodzeným spôsobom.
Investovaná hodnota do interiéru zostáva aj na dlhodobo uchovaná a zhodnocovaná výberom prírodných drevených parkiet, ručne tkaného koberca a kvalitnej pohovky so správnym výberom farebnosti, kvality tkaniny a unikátnosti. V danom interiéri je stredobodom spolu s dekorom steny, ktorý sa stal základom, vniesť do interiéru pohodu, mäkkosť a ľahkosť. Aj menší priestor v podobe m2 pôsobí objemne, v prípade, ak je možnosť nájsť nehnuteľnosti s vyššími stropmi aspoň 3 m. I pri minimalistickom funkčnom a praktickom návrhu spojenom s realizáciou dosiahnete nadčasový a útulný interiér.  

#3designpaletteIOR2023


Vlastnosti polárnej borovice EKO VILLA DOMU V LUXUSU

Extrémne klimatické podmienky ovplyvnili štruktúru a vlastnosti tohto dreva. Spomedzi ihličnatých drevín patrí medzi najtvrdšie a najodolnejšie. Má dobré tepelné vlastnosti a vysokú objemovú stálosť pri sušení. Preto našim klientom ponúkame tento typ moderného zrubového domu VILLA / S.

VIAC:

https://www.jmph.sk/l/novodobe-zrubove-domy-od-jmp-houses-s-konceptom-design-by-yarmila/

https://www.jmph.sk/projekty/

https://www.jmph.sk/centrum-reality/

https://www.jmph.sk/proces-vystavby/


#4designpaletteIOR2023

Ideálny čas nielen aktuálny i celoročný v zmysle daného návrhu dizajnu vedie k voľbe a istému životnému štýlu vlastniť a rozhodnúť sa pre zrubovú stavbu a s tým spojeným interiérom.

Novodobé zrubové VILLA domy sa čím ďalej viacej stávajú obľúbeným bývaním ako istý ekologický ale i ekonomický variant a v neposlednom rade vedia byť perspektívne súčasťou cirkulárnej ekonomiky. Nakoľko sú často min. 60% - 98% recyklovateľné, resp. obnoviteľné aj generačne.

V dnešnej dobe vymožeností aktuálne nami ponúkaný interiér spolu s Eco VILLA DOMU v luxuse obsahuje rekuperáciu, tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie, krb, solárne panely, fotovoltiku, kvalitné interiérové materiály hovoríme o tradičnom type stavby s integrovaním novodobých prospešných technológii, naprojektované na presnú veľkosť / s možnosťou výberu 3 typov m2 a v 2 variantoch útulného luxusu./

K kombinácii mramorovej dlažby a dreveného interiéru s výškou ku štítu do 5 m, hovoríme aj v tých menších parametroch , t.j. 70,42 m2, 2 izbovom variante víkendovom Eco VILLA DOMU v luxuse o priestrannom kvalitnom priestore v cene 222.000EUR s DPH, / v cene 390.000EUR bez DPH o 2 a 3 izbovom celoročnom variante bývania./ presnú cenovú ponuku Vám vieme zaslať na Vašu požiadavku z jmph@jmph.sk.

VIAC:

https://www.jmph.sk/l/novodobe-zrubove-domy-od-jmp-houses-s-konceptom-design-by-yarmila/

https://www.jmph.sk/projekty/

https://www.jmph.sk/centrum-reality/

https://www.jmph.sk/proces-vystavby/


#5designpaletteIOR2023

V množstvo domácnostiach okrem istej miestnosti aj komunikačný priestor. Či už samostatný, alebo v obľúbenom novodobom variante spojený s obývacím priestorom, alebo priestorom ako takým.

A opäť sa vraciame k tradíciám v novodobom šate. Kde v jednej miestnosti sa kedysi bývalo aj varilo, udržiavalo sa teplo rodiny.

 Novodobou obľúbenou súčasťou sú ostrovčeky a dokonca aj vo veľmi malom priestore, sú veľmi praktické pri príprave jedla/ nápojov.

Častokrát je menej viac. Jednoduchosť rozvrhnutia priestoru s praktickosťou , ktorou žijeme. Daný priestor by mal vždy slúžiť k potrebám užívateľov. Každý by si tam mal vedieť nájsť " svoje" obľúbené či už miesto na jedlo/ pitie, sedenie, spôsob možnosti k príprave. V neposlednom rade také podstatné maličkosti, ktoré často správnym v a vhodným investovaním a návrhom vytvoria klenot z daného priestoru  ako napr. hlinené omietky, resp. stierky so špeciálnou štruktúrou alebo povrchovou úpravou a sú častokrát nielen v rovnakej ale aj vyššie zainvestovanej cene ako je kuchynská linka bez spotrebičov, je niečo , čo sa v dnešnej dobe " nosí".

Viac povie fotogaléria a videá pre inšpiráciu/ investíciu/ objednanie služieb. Čiena?  Biela? ...

V našom ONLINE STORE Y&Q L.O.T. STONE v prípade záujmu nájdete informáciu o Siematic.

https://www.jmph.sk/internetovy-obchod/


#6designpaletteIOR2023

Dovoľujeme si Vám predstaviť voňavučké interiéry a to DOSLOVA. Vôňu dreva, ako špecifický typ užívateľov oceňujú z nášho pohľadu ľudia so slobodným, tvorivým duchom a vzťahom k prírode a širším súvislostiam.

Výsostne dbajú o to, že istým liečivom/ ako životná prírodná výživa/ je práve daný výber tohto štýlu bývania.

Aktuálne je čím ďalej trendovejší a zároveň nadčasový. Vynikajúco kombinovateľný z modernými i tradičnými nábytkami a doplnkami, práve pre skutočnosť, že i dnešné interiéry a doplnky sa výsostne cenia a čím ďalej oceňujú, vážia si ručne vyhotovené, jedinečné kúsky s ktorými si domáci vytvárajú vzťah.

Interiéry sú zvyčajne minimalistické, práve k vyniknutiu priestoru i stavby.

Z nášho Y&Q L.O.T. STONE je možné si vybrať ako nádherné svietidlá od značky BOMMA, tak i iné pohodlné kvalitné investičné kúsky nábytku.

https://www.jmph.sk/internetovy-obchod/


#7designpaletteIOR2023

Spoločnosť BoConcept ako dánska spoločnosť a ich produktová rada nielen V Londýne ale i v Bratislave. To čo odporúčame; variabilnú produktovú sedačku s názvom Amsterdam./ super pohodlná a priestranne kombinovateľná/.

https://www.boconcept.com/sk-sk/

BOCONCEPT NOTTING HILL

18 - 24 Westbourne Grove
W2 5RH London

Get directions

Tel. 020 7792 4111
notting-hill@boconcept.co.uk


#8designpaletteIOR2023

Ukážka niektorých našich inšpirácií a postupov pri navrhovaní projektov, interiérov, produktov, služieb.

https://www.jmph.sk/l/art-versus-design2/

JMP HOUSES & DESIGN BY YARMILA
Let´s talk more about design , architecture and current news!?https://www.youtube.com/channel/UCM8uEuuyzFwKcdsnbmXaHbw

https://www.instagram.com/jmphouses/