JMPH investing

INVEST WITH JMPH investing

+10% for selected projects


Na slovíčko ohľadom investovania...


Je v dnešnej dobe chyba myslieť na investovanie?....., nakoľko ideálne počkať, pokiaľ nehnuteľnosti zlacnejú?.....úprimne, to sa NESTANE.

Prečo sa vlastne ľudia rozhodujú investovať do nehnuteľností?...je istá potreba, pohnútka, možno aj zdravá "láska" k nehnuteľnostiam, architektúre, stavebníctvu.

To, čo je fajn a pozitívne pre túto dobu, že špekulanti, ktorí mali záujem zarobiť do roka aj 20%,resp. kupovať byty z papiera kvôli následnému predaju, našťastie táto doba vytlačila.

To znamená triezve investovanie z pohľadu 5- 10/15 rokov, je z nášho pohľadu zdravá investícia , a predsa vnímavé pozorovanie daného obdobia.

Zásada dobre investovanej investičnej nehnuteľnosti je LOKALITA & DOSTUPNOSŤ& KVALITA postavenej nehnuteľnosti.

Ak by sme sa chceli dotknúť konkrétnej ceny, hovoríme v priemere o hodnote 500.tis eur v nehnuteľnosti, ktorú akékoľvek výkyvy trhu najmenej ovplyvnia, v porovnaní napr. s hodnotou nehnuteľnosti napr. v hodnote 100.tis eur. na Slovensku, z časti aj v EU./ závisí od lokality/.

Investíciu do nehnuteľnosti oddeľujte od bývania v nehnuteľnosti, týkajúc sa finančného nastavenia.

To je veľmi zásadná VEC!

T.j. viete aj vlastniť investičnú nehnuteľnosť, ktorú prenajímate, aj keď bývate v nájomnom byte/ dome a nie ste vlastníkom prenajímanej nehnuteľnosti.

more for living & investing...

Vizualizácie


Projektový manažment 


Rozpočtový plán